O nas

Miasto – Wieś jest portalem służącym zamianie nieruchomości, który działa od 2017 roku. Dzięki swojej innowacyjności pozwala znaleźć użytkownikom wymarzony dom spośród bogatej oferty i nabyć go w najwygodniejszej formie jaką jest zamiana.

Wychodzimy z założenia, że szczęściu trzeba pomagać a życie należy sobie ułatwiać. Dlatego aby zamiana stała się łatwiejsza stworzyliśmy dla Was dwa sposoby na zamianę.

Pierwszy z nich to samodzielna możliwość znalezienia nieruchomości do zamiany poprzez dodanie ogłoszenia oraz składanie i otrzymywanie propozycji zamiany z innymi użytkownikami na portalu.

Drugi sposób to skorzystanie z naszej usługi pod nazwą „wygodna zamiana”, której  nierozłącznym elementem jest Nasz Zespół, który przeprowadzi Cię od wyboru nieruchomości do momentu w którym będziesz mógł wygodnie rozprostować nogi na nowej kanapie.

Zespół tworzą ludzie, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji na początku Twojej przygody z zamianą nieruchomości, specjaliści z którymi spotkasz się na żywo podczas prezentacji mieszkania, dzięki którym dokonasz fachowej weryfikacji nowej nieruchomości oraz eksperci z dziedziny prawa, którzy dopilnują wszystkich kwestii związanych z formalnościami i będą czuwać nad przebiegiem zamiany.

Zapraszamy do zamiany. To jest naprawdę wygodne.